Zabawka roku - klocki magnetyczne Tegu
Każdy rodzić, w domu którego mieszka mały budowniczy, który to uwielbia układać z klocków różnorodne struktury, powinien sprawić mu niesamowitą radość obdarowując go wyjątkowymi, drewnianymi klockami Tegu. Ta niezwykle ciekawa oraz kreatywna zabawka, potrafi zapewnić wiele godzin radosnej oraz bardzo twórczej zabawy.
2020-01-22, 12:41

Te niezwykle ciekawe zabawki zostały zaprojektowane przez braci Will i Chris Haughey. Otóż wpadli oni na pomysł, żeby w dotychczasowe, drewniane klocki uwielbiane przez tysiące dzieci tchnąć w trochę nowoczesności. W taki oto sposób powstały innowacyjne klocki, które to posiadają w sobie magnesy, dzięki czemu tworzone przez dzieci konstrukcje dają niespotykane dotąd możliwości oraz pomagają w poznawaniu praw fizyki.

Wszystkie zabawki tej firmy są w pełni ekologiczne, bowiem są one pomalowane bezpiecznymi, nietoksycznymi farbami z zachowaniem wyglądu naturalnych słoi drewna.

W 2019 roku klocki te według portalu zabawkowicz zostały ogłoszone jako "zabawka roku" i wciąż cieszą się niesłabnącą popularnością.


Klocki które bawią i uczą


Każdy z tych klocków posiada certyfikat FSC i jest wykonany z jednego kawałka drewna, w środku którego ukryty jest magnes. Te tajemnicze klocki pozwalają tworzyć niesamowite konstrukcje 3D, dając przy tym wiele radości oraz pobudzając pomysłowość i kreatywność dziecka.

Dzięki tym pomysłowym klockom każdy maluch może pozwolić sobie na układanie różnorodnych przestrzennych struktur. Samodzielnie zbudowany samolot czy samochód, dzięki wbudowanym magnesom nie rozpada się w ruchu, nawet podczas bardzo intensywnej zabawy.

Klocki te pobudzają w każdym dziecku wyobraźnię i kreatywność oraz rozwijają twórcze myślenie oraz sprawność manualną. Mogą się nimi bawić dzieci już od pierwszego roku życia. I co najważniejsze klocki te są bardzo wytrzymałe, dzięki czemu służą niezawodnie przez długi czas.

Klocki Tegu dostępne są tutaj.

KONTAKT / AUTOR
Stanisław Chlebek
POBIERZ JAKO WORD
Pobierz .docx
Biuro prasowe dostarcza WhitePress
Copyright © 2015.  Dla dziennikarzy